بانک تست دیفرانسیل و ریاضیات پایه

میانگین رتبه :  3.8 3.8 از 5 رای
نمره: 10 از 10
تخفیف: 5 %
مهر و ماه  
بانک تست دیفرانسیل و ریاضیات پایه
قیمت:   36,000 تومان 34,200 تومان

نویسنده: میثم حمزه لویی
تعداد صفحات: 720
سال انتشار: 1397
 به این کتاب چه امتیازی میدهید ؟


پنج شنبه 23 شهریور 1396

فصل های کتاب بر اساس مباحث و موضوعات اصلی ریاضیات دبیرستان به همراه درس آمار و مدل سازی مرتب شده و هر فصل هم به چند بخش اصلی تقسیم شده و پس از بیان درس نامه  ی هر بخش تست های آموزشی اون آورده شده و در انتهای فصل هم تست های کل فصل اومدن.
درس نامه های کتاب نسبتا خلاصه و جمع و جورن و فقط مطالب اصلی رو عنوان کردن و با استفاده از جدول و نمودار و بیان نکات مهم سعی در خلاصه تر شدن مطالب شده. البته در همه ی درس نامه ها از مثال های حل شده به اندازه ی کافی استفاده شده تا درک مطلب دشوار نباشه.

ویژگی اصلی و نقطه قوت کتاب تست هاش و دسته بندی دقیق اون ها و هم چنین پاسخ های تشریحی پرمحتوای تست هاست. دسته ی اول که تست های آموزشی هستن درست بعد از درس نامه ی هر بخش آورده شدن تا تثبیت مطالب کامل بشه. تست ها از منابع مختلفی مثل کنکور سراسری، آزاد، سنجش، تست های تالیفی و تمارین کتاب درسی انتخاب شدن و تست های اصلی و مهم تر هم مشخص شدن. بعد از تست های ریزطبقه بندی شده ی هر بخش یک آزمون کلی از تمامی مطالب فصل از تست های آزمون های آزمایشی سنجش آورده شده و بعد از اون هم یک آزمون جامع دیگه از تمامی مطالب و منابع ذکر شده در نظر گرفته شده. و پس از این ها هم تست های سخت تر و فراتر از کنکور به طور مجزا در آخر فصل اومده.

پاسخ تشریحی تمامی تست ها هم در انتهای فصل آورده شده و برای هر تست در صورت نیاز راه حل های مختلف، دام های تستی، نکات مهم و آموزنده ی تست که تو درس نامه آورده نشده مشخص شده تا خوندن پاسخ های تشریحی هم برای دانش آموزان پرفایده باشه. در ضمن درجه سختی تست ها هم تو پاسخ تشریحی در 4 سطح مختلف مشخص شده. در مجموع کتاب با داشتن درس نامه های خلاصه ولی کامل و هم چنی بانک تست غنی و دسته بندی دقیق یک منبع خوب رو برای تمرین و تسلط کامل دانش آموزانی که حداقل یک بار قبلا مطالب رو خوندن و آشنایی حداقلی باهاش دارن رو فراهم می کنه و اون ها می تونن با حل و تسلط روی تست های این کتاب به بالاترین درصد ممکن تو این درس برسن، واقعا!!!!

سطح مخاطب کتاب متوسط/قوی/ممتاز
حجم درس نامه کنکوری
تعداد کل تست ها
3000
زمان لازم حدود 130 ساعت
پوشش مطالب خوب   2 از 2
روانی متن خوب   2 از 2
مطالب غیر ضروری ندارد   1 از 1
منطق تعداد تست حجم مطلب
نحوه طبقه بندی تست ها میکرو-ماکرو
تست های تالیفی
دارد   1 از 1
تست کنکور سراسری
دارد   1 از 1
ظاهر خوب   1 از 1
کفایت خوب   2 از 2
نمره کل
10  از 10
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
 
 
 

کتاب های مرتبط

تخفیف: 5 %
  • قلم چی

شبیه ساز کنکور

25,000 تومان 23,750 تومان
میانگین رتبه :  0.0 0 از 0 رای
رشته ریاضی
تخفیف: 5 %
  • مهر و ماه

کنکوریوم رشته ریاضی

49,000 تومان 46,550 تومان
میانگین رتبه :  0.0 0 از 0 رای
بسته ویژه شبیه‌سازی فضای کنکور
تخفیف: 5 %
  • قلم چی

پکیج نوروز قلم چی

71,000 تومان 67,450 تومان
میانگین رتبه :  0.0 0 از 0 رای
چهارم ریاضی