انتشارات مبتکران

 آشنایی با سری کتاب های انتشارات مبتکران
 از دبستان تا کنکور
انتشارات مبتکران یکی از انتشارات موفق در زمینه ی کتاب های  کتاب های دبستان و متوسطه است که البته 2 عنوان از پرفروش ترین کتاب های کنکوری نیز به این انتشارات تعلق دارد. به دلیل اینکه همیشه بر روی کتاب ها و منابع کنکوری تاکید میشود دانش آموزان مقاطع پایه یعنی اول دبستان تا نهم معمولا برای خریدن کتاب های کمک درسی دچار سردرگمی مش وند. در اینجا برای آشنایی هر چه بیشتر با کتاب های مبتکران طبقه بندی و توضیحاتی در مورد هر سری ارائه شده تا موقع خرید کتاب کمک درسی بتواند کمک کننده باشد:  
کتاب‌های آموزش و تست جامع
پرفروش ترین کتاب های مبتکران کتاب های آموزش و تست جامع این انتشارات است که از مهم ترین آن می توان به دروس زبان نوشته ی شهاب اناری و شیمی بهمن بازرگان اشاره کرد.در واقع 6 عنوان شیمی دوازدهم تست مبتکران ،  شیمی یازدهم تست مبتکران ،  شیمی دهم تست مبتکران ،  زبان دهم تست مبتکران ، زبان یازدهم تست مبتکران و زبان جامع مبتکران از پرفروش ترین کتاب ها در بازار کنکور هستند. در این کتاب ها درسنامه های روان و مفهومی نویسنده و هم چنین تست های تالیفی فراوان و تست های کنکور به همراه پاسخ های تشریحی دانش آموز را  از هر منبع دیگری بی نیاز می کند.
کتاب‌های فیل
انتشارات مبتکران کتاب های فیل را فعلا برای دو درس زبان و شیمی منتشر کرده و قرار است برای درس فیزیک نیز در سال جاری به چاپ برسد. کتاب های فیل درست مانند کتاب های چندکنکور انتشارات خیلی سبز با هدف مرور و جمع بندی در پایان نیمسال اول و دوم و روزهای نزدیک به کنکور تالیف شده اند. در این کتاب درسنامه های خلاصه و مفید برای مرور سریع مطالب جمع آوری شده و هم چنین تست های کنکورهای سراسری اخیر داخل و خارج نیز در آن قرار داده شده است.  
کتاب‌های مرشد
انتشارات مبتکران سری کتاب های مرشد را برای مقاطع پنجم ، ششم ، هفتم ، هشتم و نهم منتشر کرده است. کتاب های مرشد بر این اساس تالیف شده اند که دانش آموزان این مقاطع دروس را به صورت مفهومی آموزش دیده اند و الان برای شرکت در امتحانات تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم نیاز به حل تست های بیشتری دارند. البته در داخل پاسخ های تشریحی هر جا که نیاز بوده نویسنده درسنامه های خلاصه و مختصری آورده تا نیاز دانش آموز برای حل سوالات تا حد کمی پاسخ داده شود. ولی اگر به دنبال درسنامه های مفصل تری هستید باید از سری کتاب های رشادت انتشارات مبتکران استفاده کنید.
کتاب‌های رشادت
انتشارات مبتکران سری کتاب های رشادت را برای مقاطع اول تا ششم دبستان و هفتم تا نهم متوسطه اول منتشر کرده است. در واقع این کتاب ها از نظر منطق تالیف مشابه کتاب های سیر تا پیاز گاج و یا کتاب های سه بعدی الگو هستند. در ابتدای هر فصل درسنامه ی کاملی قرار داده شده تا دانش آموز به صورت کامل بر روی مباحث مسلط شود. سپس برای تثبیت مطالب سوالات تشریحی و پس از آن برای تسلط بیشتر سوالات تستی آورده شده است.  
کتاب‌های
شهاب
انتشارات مبتکران مجموعه کتاب های شهاب را برای مقاطع پنجم دبستان تا دهم متوسطه دوم آن هم برای برخی درس های خاص منتشر کرده است. سری کتاب های شهاب برای دانش آموزانی کاربرد دارد که بر روی کتاب درسی تسلط کافی دارند و به دنبال منبعی با درسنامه های قوی تر و تست های دشوارتر هستند. یکی از ویژگی های سری شهاب سطح بندی تست های آن است که این مساله باعث شده مورد توجه بسیاری از دانش آموزان قوی قرار بگیرد.
کتاب‌های یوز
کتاب های یوز انتشارات مبتکران معادل کتاب های کار انتشارات
خیلی سبز و گاجهستند. این کتاب ها برای مقاطع هفتم ، هشتم و نهم تالیف شده اند و شامل تمرین ها فراوان برای کار در کلاس و منزل هستند. برای استفاده ی بهتر از این کتاب ها دانش آموز به کمک والدین و یا معلم نیاز دارد تا با  کمک ایشان به حل و تکمیل سوالات بپردازد. هم چنین در مجموعه کتاب های یوز تمرین های مختلفی از امتحانات نهایی قرار داده شده تا دانش آموز را برای امتحانات تشریحی مدرسه آماده کند.
   

نماد

شماره کارت بانکی   5892101175400023  و 6037991933556474  
به نام نوید صامتیCopyright © 2017-2019